UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Bezpłatne szczepienia w Spzzoz w Żurominie

Program profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców powiatu żuromińskiego jest finansowany ze środków budżetu powiatu żuromińskiego.

 

SPZZOZ w Żurominie 20.07.2018r. podpisał umowę na realizację programu polityki zdrowotnej pod nazwą „Program profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców powiatu żuromińskiego” finansowanego ze środków budżetu powiatu żuromińskiego.

 

bezplatne szczepienia

 

Grypa to jedna z najbardziej zdradliwych chorób, szczególnie dla osób starszych, które mają słabszą odporność. W przypadku niektórych seniorów mogą się bowiem pojawić groźne dla zdrowia, a nawet życia powikłania. Temu wszystkiemu można jednak zapobiec. Wielu specjalistów uważa, że najlepszym na to sposobem są szczepienia ochronne. Dzięki nim nasz organizm wytwarza przeciwciała, które utrzymują się w organizmie przez blisko rok, chroniąc nas przez zachorowaniem.

Jeśli masz 55 lat i więcej oraz jesteś mieszkańcem powiatu żuromińskiego skorzystaj z bezpłatnych szczepień przeciw grypie.

Szczepić można się od 01.09.2018r. w SPZZOZ w Żurominie, ul. Szpitalna 56 – gabinet zabiegowy POZ.

Do zaszczepienia niezbędne jest posiadane aktualnego zaświadczenia wydanego przez lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Żurominie o braku przeciwskazań do szczepienia wydanego  w dniu szczepienia.

 

Akcja bezpłatnych szczepień realizowana będzie w ciągu całego roku kalendarzowego, ze szczególnym uwzględnieniem początku sezonu epidemiologicznego, tj. od września do połowy listopada, do dnia 15.12.2019r. lub do wyczerpania liczby osób objętych szczepieniem zgodnie z umową.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku od godziny 9:00  pod nr 782-749-812 celem rejestracji na szczepienie.