UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Coraz więcej urodzin w Żuromińskim Szpitalu

Coraz więcej urodzin w Żuromińskim Szpitalu

Mieszkanki naszego regionu, jak również kobiety z miejscowości spoza powiatu żuromińskiego coraz chętniej decydują się na urodzenie dziecka w SPZZOZ w Żurominie. W 2017 roku odbyły się 413 porody, zaś do końca września bieżącego roku odnotowaliśmy 353 porody, czyli o 46 więcej niż w tym samym czasie roku poprzedniego. Mamy nadzieję, że rok 2018 będzie rokiem rekordowym, jeśli chodzi o ilość urodzeń.

Zapewniamy, że cały czas podejmujemy wysiłki, by usługi medyczne były na wyższym poziomie, ku zadowoleniu naszych pacjentek. Zarówno w Oddziale Ginekologii i Położnictwa, jak i w Poradni Ginekologiczno-Położniczej pracują lekarze specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa, a także wykwalifikowany zespół położnych i pielęgniarek.

Kobiety decydujące się na poród w żuromińskim szpitalu mogą skorzystać ze znieczulenia metodą wziewną. Metoda ta pomaga się odprężyć, zrelaksować i znacznie zmniejsza lęk towarzyszący kobiecie podczas porodu. Dużo par korzysta również z możliwości porodów rodzinnych.

poradnia k

Ponadto w celu zwiększenia komfortu naszych przyszłych mam Szpital w Żurominie w 2018 roku dokonał gruntownego remontu Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Odmalowano ściany, zbudowanopomieszczenie sanitarno-higieniczne wyposażone w bidet do dyspozycji pacjentek poradni. Gabinet został wyposażony w nowy wygodny fotel ginekologiczny. Wyremontowana została również łazienka z dostępem dla osób niepełnosprawnych w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.