UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie

DZIAŁANIA INWESTYCYJNE W SPZZOZ W ZUROMINIE

mazowsze rownowierny rozwij

 

W Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie realizowane jest zadanie pn. Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie zmierzające do poprawy jakości i dostępności usług medycznych dla mieszkańców powiatu żuromińskiego. Przedmiotowe zadanie jest współfinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w Ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego. Całkowita wartość zadania na dzień 29 lipca 2022 r. (dzień podpisania Aneksu Nr 1 do umowy pomiędzy Województwem Mazowieckim, a Powiatem Żuromińskim) wynosi 3 532 192,60 zł, w tym dofinasowanie w kwocie nieprzekraczającej 2 052 000 zł.


Czytaj więcej...

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Żuromińskiego

SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU ŻUROMIŃSKIEGO

 Informujemy, iż od 1 listopada 2021 r. jest możliwość szczepienia dzieci przeciw ludzkiemu wirusowi brodawczaka (HPV) z 50 proc. refundacją.

Czytaj więcej...

Europejski Dzień Donacji i Transplantacji

EUROPEJSKI DZIEŃ DONACJI I TRANSPALNTACJI

8 października 2022r. obchodzimy Europejski Dzień Donacji i Transplantacji. W bieżącym roku Rada Europy powierzyła organizację tej uroczystości Polsce. Wydarzenie to promuje poparcie dla świadomego i altruistycznego dawstwa narządów i tkanek do przeszczepu, daje wiedzą na temat medycyny transplantacyjnej oraz wzmacnia solidarność z chorymi oczekującymi na przeszczep.

transplantacja

Nie zapominajmy, że przeszczep narządu lub tkanek to często jedyna metoda ratująca życie i zdrowie drugiemu człowiekowi.

Informacje na temat Europejskiego Dnia Donacji i Transplantacji znajdują się na stronie

www.EODD2022.eu

NOWA KARETKA DLA ŻUROMIŃSKIEGO SZPITALA

NOWA KARETKA DLA ŻUROMIŃSKIEGO SZPITALA

BANER UNIA

Decyzją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego do naszego szpitala trafił nowy ambulans sanitarny typu C marki Ford Transit. Auto zwiększy bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego oraz poprawi komfort pracy medyków

Czytaj więcej...

Nowy, kosztowny sprzęt trafił do szpitalnej, centralnej sterylizacji

Nowy kosztowny sprzęt trafił do szpitalnej, centralnej sterylizacji

 W żuromińskim szpitalu działa już nowy sterylizator parowy z oprzyrządowaniem. Teraz działamy szybciej, a nasi Pacjenci są bezpieczniejsi

Czytaj więcej...