UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ROZWÓJ NAUKOWY ODDZIAŁU CHIRURGII

 ROZWÓJ NAUKOWY ODDZIAŁU CHIRURGII

18 marca w Warszawie odbyły się Warsztaty Proktologiczne pod patronatem Polskiego Klubu Koloproktologii zorganizowane we współpracy z firmą Miralex. 

Jednym z wykładowców, wśród licznych cenionych  nazwisk, był dr n.med. Szymon Głowacki, Koordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej naszego Szpitala. Przedstawił On problem Pacjenta z chorobą hemoroidalną na ostrym dyżurze. Jego wykład spotkał się z ogromnym zainteresowaniem uczestników konferencji.

Jesteśmy dumni, że nasz Szpital jest coraz bardziej rozpoznawalny w dziedzinie proktologii w Polsce.

Panu Doktorowi Szymonowi Głowackiemu bardzo serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej placówki i życzymy Mu dalszych sukcesów zawodowych i naukowych!

image0

 

 

ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ w SPZZOZ w ŻUROMINIE

 ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ W SPZZOZ W ŻUROMINIE

Oddział o profilu chirurgii ogólnej zatrudniający 8 lekarzy, w tym 6 z stopniem specjalisty chirurgii ogólnej wykonuje procedury z zakresu chirurgii ogólnej. Koordynatorem Oddziału jest dr n. med. Szymon Głowacki.

Czytaj więcej...

NOWE MOŻLIWOŚCI ULTRASONOGRAFII W ŻUROMIŃSKIM SZPITALU

NOWE MOŻLIWOŚCI ULTRASONOGRAFII W ŻUROMIŃSKIM SZPITALU

W listopadzie 2021 roku informowaliśmy o sukcesie, jakim było wyposażenie naszego szpitala w cztery nowoczesne aparaty USG, zakupione ze środków na zwalczanie epidemii COVID-19. Ten zaawansowany technologicznie, uniwersalny sprzęt znacznie zwiększył nasze możliwości diagnostyczne również i w czasie, kiedy szczyt epidemii wydaje się być już za nami. 

Czytaj więcej...

KONFERENCJA ZWIĄZKU PRACODAWCÓW MAZOWIECKIEGO POROZUMIENIA SZPITALI POWIATOWYCH

 KONFERENCJA ZWIĄZKU PRACODAWCÓW MAZOWIECKIEGO POROZUMIENIA SZPITALI POWIATOWYCH

 W dniach 20-21 lutego 2023 r. w Głęboczku odbyła się Konferencja zorganizowana przez Prezesa Związku Pracodawców Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych dr. Zbigniewa Białczaka

IMG 0138

Czytaj więcej...

NOWY ULTRASONOGRAF KARDIOLOGICZNY

ULTRASONOGRAF KARDIOLOGICZNY

W ramach projektu „Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie zmierzające do poprawy jakości i dostępności usług medycznych dla mieszkańców powiatu żuromińskiego” w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego został zakupiony aparat USG Philips Affinity 50 do badań kardiologicznych.

Czytaj więcej...