UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Coraz więcej urodzin w Żuromińskim Szpitalu

Coraz więcej urodzin w Żuromińskim Szpitalu

Mieszkanki naszego regionu, jak również kobiety z miejscowości spoza powiatu żuromińskiego coraz chętniej decydują się na urodzenie dziecka w SPZZOZ w Żurominie. W 2017 roku odbyły się 413 porody, zaś do końca września bieżącego roku odnotowaliśmy374 porody, czyli o 67 więcej niż w tym samym czasie roku poprzedniego. Mamy nadzieję, że rok 2018 będzie rokiem rekordowym, jeśli chodzi o ilość urodzeń.

Czytaj więcej...

NOWE POMPY INFUZYJNE NA ODDZIALE ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII

Nowe pompy infuzyjne na oddziale anestezjologii i intesywnej terapii

 

Szpital w Żurominie w miesiącu wrześniu zakupił 10 pomp infuzyjnych. Urządzenia trafiły na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Czytaj więcej...

Darowizna dla Poradni Ginekologiczno - Położniczej

Darowizna dla Poradni Ginekologiczno-Położniczej

 Narodowy Fundusz Ochrony Zdrowia w Płocku przekazał na rzecz SPZZOZ w Żurominie  fotel ginekologiczny o wartości 7000,00 zł., który będzie służył pacjentkom naszej Poradni Ginekologiczno-Położniczej.

Czytaj więcej...

Bezpłatne szczepienia w Spzzoz w Żurominie

Program profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców powiatu żuromińskiego jest finansowany ze środków budżetu powiatu żuromińskiego.

 

SPZZOZ w Żurominie 20.07.2018r. podpisał umowę na realizację programu polityki zdrowotnej pod nazwą „Program profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców powiatu żuromińskiego” finansowanego ze środków budżetu powiatu żuromińskiego.

Czytaj więcej...

NOWA KARETKA DLA ŻUROMIŃSKIEGO SZPITALA

NOWA KARETKA DLA ŻUROMIŃSKIEGO SZPITALA

 

SPZZOZ w Żurominie zakupił karetkę specjalistyczną wysokiej klasy. To ambulans typu C zabudowany na bazie samochodu mercedes sprinter 319 CDI, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Nowy ambulans uzupełni i unowocześni wyposażenie szpitalnych Zespołów Ratownictwa Medycznego, aby możliwa była realizacja usług medycznych na poziomie oczekiwanym przez mieszkańców powiatu żuromińskiego

Czytaj więcej...