UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

SPRZĘT OD WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY

 ŻUROMIŃSKI SZPITAL OTRZYMAŁ SPRZĘT OD WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 Kardiomonitor, pulsoksymetr oraz cztery pompy strzykawkowe przekazała Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do żuromińskiego szpitala. Nowoczesne urządzenia trafiły na Oddział Dziecięcy, gdzie będą ratowały życie najmłodszych pacjentów.

Czytaj więcej...

NOWY RATUJĄCY SPRZĘT TRAFIŁ DO SZPITALA W ŻUROMINIE

 NOWY RATUJĄCY SPRZĘT TRAFIŁ DO SZPITALA W ŻUROMINIE

 SPZZOZ w Żurominie dzięki dofinansowaniu ze Starostwa Powiatowego w Żurominie zakupił defibrylator transportowy dla Podstawowego Zespołu Ratownictwa Medycznego.

 

Czytaj więcej...

Zakończono budowę parking przy szpitalu w Żurominie

ZAKOŃCZONO BUDOWĘ PARKINGU PRZY SZPITALU W ŻUROMINIE

 34 miejsca dla aut wraz z ciągami pieszymi powstało przy żuromińskim szpitalu na nowo pobudowanym parkingu. Całość terenu jest utwardzona, znajdą się także 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Parking zlokalizowany jest od strony ul. Szpitalnej.

parking1

Czytaj więcej...

DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ W ŻUROMINIE

naglowek-dziennych

DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ W ŻUROMINIE

SPZZOZ w Żurominie realizował projekt pod nazwą” Zaopiekuj się mną! SPZZOZ w Żurominie naprzeciw potrzebom osób niesamodzielnych, zwłaszcza w wieku 65+”, w ramach którego został utworzony Dzienny Dom Opieki Medycznej.

Czytaj więcej...

Coraz więcej urodzin w Żuromińskim Szpitalu

Coraz więcej urodzin w Żuromińskim Szpitalu

Mieszkanki naszego regionu, jak również kobiety z miejscowości spoza powiatu żuromińskiego coraz chętniej decydują się na urodzenie dziecka w SPZZOZ w Żurominie. W 2017 roku odbyły się 413 porody, zaś do końca września bieżącego roku odnotowaliśmy 353 porody, czyli o 46 więcej niż w tym samym czasie roku poprzedniego. Mamy nadzieję, że rok 2018 będzie rokiem rekordowym, jeśli chodzi o ilość urodzeń.

Czytaj więcej...