UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Podziękowania za pomoc

naglowek szpitala na strone

 Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie składa serdeczne podziękowania przedsiębiorstwom, instytucjom oraz osobom prywatnym za pomoc i wsparcie, zarówno rzeczowe jak i finansowe, okazane żuromińskiemu szpitalowi    w związku z pandemią COVID-19.

 

Czytaj więcej...

Projekt „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2

unia

Projekt „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego" jest realizowany przez samorząd województwa mazowieckiego. Całkowita wartość projektu to 150 mln zł, z czego 124,9 mln zł pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

partnerzy UE covid

Czytaj więcej...

Informacja

 

OD DNIA 16.03.2020 R. REJESTRACJA DO PORADNI PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ ORAZ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
W SPZZOZ W ŻUROMINIE ODBYWA SIĘ WŁĄCZNIE TELEFONICZNIE.

PORADNIA OGÓLNA DLA DOROSŁYCH ORAZ PORADNIE SPECJALISTYCZNE:

TEL. 23 657 22 01 WEW. 396

LUB TEL. KOM. 782 749 812

 

PORADNIA OGÓLNA DLA DZIECI:

TEL. 23/ 657 22 01 WEW. 381


 

Informacja

 INFORMACJA

        Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie informuje, iż z dniem 21.06.2019 roku została zamknięta Apteka Ogólnodostępna prowadzona przez SPZZOZ w budynku Szpitala, z powodu wejścia w życie art. 11 ustawy z dnia 7 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy - Prawo farmaceutyczne oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2018 poz. 1375), w związku czym szpital powiatowy nie może prowadzić na terenie szpitala apteki ogólnodostępnej lub punktu aptecznego, gdyż prowadzi jednocześnie działalność leczniczą.

Jednocześnie informuję, iż Apteka w budynku Szpitala będzie prowadzona przez podmiot niezależny, wyłoniony w drodze przetargu, aby zapewnić pacjentom dostęp do leków.

 

Dyrektor SPZZOZ w Żurominie

     dr Zbigniew Białczak

 

OGŁOSZENIA DYREKTORA SPZZOZ w Żurominie (4)

 OGŁOSZENIE

 Dyrektor

 Samodzielnego Publicznego

Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie

ogłasza pisemny przetarg na


1) wynajem pomieszczeń po Aptece Ogólnodostępnej SPZZOZ w Żurominie w budynku szpitala przy ul. Szpitalnej 56 o powierzchni 178,32 m2 składających się z wydzielonych pomieszczeń, których wykaz stanowi poniżej zamieszczona tabela,

 

2) zbycie wydzielonej część majątku SPZZOZ, będącej zespołem składników materialnych i niematerialnych stanowiącej przedsiębiorstwo w rozumieniu art. 55 K.C. pod nazwą Apteka Ogólnodostępna, zwana dalej " Apteką" przeznaczona do realizacji zadań Apteki jako niezależnego, samodzielnego przedsiębiorstwa, tj.- zezwolenie na prowadzenie  apteki  ogólnodostępnej Nr WIF.WA.4100/11/06z dnia 09.02.2006 rokuwydane przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie;

- ruchomości i asortyment niezbędny do prowadzenia Apteki (wyposażenie i towary)

 

WIECIEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - SPRZDAŻ/ KUPNO / WYNAJEM

LINK DO PRZETARGU