UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Oddział Chirurgiczny


Oddział Chirurgii Ogólnej.

 
Koordynator Oddziału: dr n. med.  Szymon Głowacki
Zastępca Koordynatora Oddziału lek. Tomasz Pokładowski
Pielęgniarka Oddziałowa: Elżbieta Wojtkiewicz

Kontakt:

Tel. (023) 65-72-201
Pokój lekarski:, wew. 335
Pielęgniarka Oddziałowa:  wew. 304


Charakterystyka oddziału:

W Oddziale Chirurgii Ogólnej pracuje kompetentny i doświadczony zespół chirurgów z wieloletnim doświadczeniem, ściśle współpracujący z p.prof.dr.hab.n.med. K. Bieleckim oraz wykfalifikowany personel pielęgniarski, który stwarza pacjentom niezbędny komfort pobytu w oddziale. W oddziale znajduje się również nowocześnie wyposażona Pracownia Endoskopowa, w której wykonuje się pełen zakres badań diagnostycznych i zabiegów endoskopowych przewodu pokarmowego z usuwaniem złogów i protezowaniem dróg żółciowych włącznie. W Oddziale Chirugii Ogólnej  wykonuje się wysocespecjalistyczne operacje na przewodzie pokarmowym, zabiegi laparoskopowe dotyczące chirurgii jamy brzusznej, operacje na klatce piersiowej i głowie.

 

Odwiedziny:

 

  1. Odwiedziny chorych na oddziale odbywają się w godzinach od 11:00- 19:00,
  2. W indywidualnych przypadkach koordynator oddziału lub lekarz dyżurny może zezwolić na odwiedziny w innym czasie lub na stałe współuczestniczenie w opiece nad chorym,
  3. Jednego chorego mogą odwiedzać jednorazowo maksymalnie dwie osoby
  4. Rodzaj dostarczanej chorym przez odwiedzających żywności powinien być uzgodniony z lekarzem leczącym, uwzględniając stan pacjenta i stosowaną dietę.