UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

PROMOCJA

 

mazowsze rownowierny rozwij

W Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie realizowane jest zadanie pn. Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie zmierzające do poprawy jakości
i dostępności usług medycznych dla mieszkańców powiatu żuromińskiego.
Przedmiotowe zadanie jest współfinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w Ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego. Całkowita wartość zadania - 3 729 159,60 zł (wg Aneksu Nr 6 z dnia 13 maja 2024r. do umowy zawartej pomiędzy Województwem Mazowieckim, a Powiatem Żuromińskim) w tym dofinasowanie w kwocie nieprzekraczającej 2 052 000 zł.

Czytaj więcej...

ROZKŁAD GODZIŃ PRACY APTEK OGÓLNODOSTĘPNYCH

ROZKŁAD GODZIŃ PRACY APTEK OGÓLNODOSTĘPNYCH W POWIECIE ŻUROMIŃSKIM, W TYM PORZE NOCNEJ OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 01.04.2024 R.  
 

Link do informacji

 

 

Nowy sprzęt medyczny w SPZZOZ w Żurominie

 NOWY SPRZĘT MEDYCZNY W SPZZOZ W ŻUROMINIE


Dzięki staraniom Dyrekcji Szpital w Żurominie wzbogacił się o nowy sprzęt. W dniu 21.02.2024 r. w siedzibie Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Radomiu odebraliśmy sprzęt medyczny przekazany przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych.

Czytaj więcej...

SZPITAL W LICZBACH

 SZPITAL W LICZBACH

 

Miło nam poinformować, że Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie jest najlepiej rozwijającym się szpitalem na północnym Mazowszu. Służymy usługi dla powiatu żuromińskiego liczącego blisko 40 tys. mieszkańców oraz leczymy pacjentów z okolicznych szpitali i dużych ośrodków wojewódzkich tj. Ciechanów, Ostrołęka, Płock. Są to pacjenci, którzy kierowani są do nas bezpośrednio z oddziałów lub w trybie ambulatoryjnym.

wykres grafika

Czytaj więcej...

ZAKUP AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

 ZAKUP AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH

mazowsze rownowierny rozwij

Dzięki realizacji projektu pn. Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie zmierzające do poprawy jakości i dostępności usług medycznych dla mieszkańców powiatu żuromińskiego, współfinansowanego z budżetu Województwa Mazowieckiego w Ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego możliwe było wykonanie nowego zasilania awaryjnego SPZZOZ w Żurominie.

Czytaj więcej...