UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

PODNIESIENIE POZIOMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA

PODNIESIENIE POZIOMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Pragniemy poinformować, że KOLEJNY WNIOSEK dotyczący podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych złożony przez żuromiński szpital został rozpatrzony pozytywnie.

W dniu 11 września 2023 r. dr Zbigniew Białczak podpisał UMOWĘ pomiędzy Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie, a Narodowym Funduszem Zdrowia Mazowieckim Oddziałem Wojewódzkim w Warszawie w sprawie dodatkowego finansowania ze środków pochodzących z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 działań w kierunku cyberbezpieczeństwa.

Kwota dotacji to 400 000,00 zł.

W GRUDNIU 2022 R. ZOSTAŁA  PODPISANA PIERWSZA UMOWA Z MOW NFZ NA KWOTĘ 399 983,70 zł.

ŁĄCZNIE NA POPRAWĘ CYBERBEZPIECZEŃSTWA SZPITAL POZYSKAŁ W OSTATNIM ROKU 799 983,70 zł

ZAKUP KOLEJNEGO STERYLIZATORA PAROWEGO

ZAKUP KOLEJNEGO STERYLIZATORA PAROWEGO

Dzięki dotacji pn. Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie zmierzające do poprawy jakości i dostępności usług medycznych dla mieszkańców powiatu żuromińskiego w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego możliwy był zakup sterylizatora parowego. To już drugi sterylizator zakupiony w ramach powyższego programu.

Czytaj więcej...

Konferencja Związku Pracodawców Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych

  KONFERENCJA ZWIĄZKU PRACODAWCÓW MAZOWIECKIEGO POROZUMIENIA SZPITALI POWIATOWYCH

W dniach 27-28.07. 2023 r. w Mortęgach odbyła się Konferencja zorganizowana przez Prezesa Związku Pracodawców Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych; dr Zbigniewa Białczaka.

Czytaj więcej...

Pismo do Ministra Zdrowia - ZPMPSP

Pismo do Ministra Zdrowia - ZPMPSP

Czytaj więcej...

Działania inwestycyjne Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie zmierzające do poprawy jakości i dostępności usług medycznych SPZZOZ w Żurominie

DZIAŁANIA INWESTYCYJNE W SPZZOZ W ZUROMINIE

mazowsze rownowierny rozwij

 

W Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie realizowane jest zadanie pn. Działania inwestycyjne w SPZZOZ w Żurominie zmierzające do poprawy jakości i dostępności usług medycznych dla mieszkańców powiatu żuromińskiego. Przedmiotowe zadanie jest współfinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego w Ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego. Całkowita wartość zadania na dzień 24 marca 2023 r. (dzień podpisania Aneksu Nr 4 do umowy pomiędzy Województwem Mazowieckim, a Powiatem Żuromińskim) wynosi 3 551 992,60 zł, w tym dofinasowanie w kwocie nieprzekraczającej 2 052 000 zł.


Czytaj więcej...